Certifikované přírodní materiály nejvyšší kvality
Produkty využívají i olympijští vítězové
Při objednávce nad 3 000 Kč doprava zdarma

Ondřej Cink

10. 1. 2018 Sponser tým

Ondřej Cink je přední český cyklista a reprezentant, medailista z mistrovství světa MTB XC, olympionik, účastník Tour de France, nově také člen profesionálního španělského týmu Primaflor Mondraker a Sponser týmu jako ambasador pro cyklistiku.
Máme radost, že svůj návrat ze silnice do terénu spojil právě s kvalitou produktů naší značky SPONSER a věříme, že v profesionálním startovním poli bude prohánět MS MTB XC Nina Shurtera, který jezdí s podporou švýcarské továrny.

 

Radek Brunner

9. 1. 2018 Sponser tým

Radek Brunner je nejúspěšnější česky ultramaratonec a česky reprezentant v tomto sportovním odvětví.
V roce 2017 se umístil druhý na legendárním ultramaratonu Spartathlon, 246km dlouhém závodě z Athén do Sparty. Trasu zaběhl jako pátý nejrychlejší běžec v historii závodu. V roce 2016 skončil na třetím místě. V Roce 2017 získal stříbrnou medaili na MS v běhu na 24 hodin v kategorii M40, celkově pak skončil na 11.místě. 5x vyhrál mistrovství ČR v běhu na 100km, 2x v běhu na 24 hodin.

Spartan Race 2018

9. 1. 2018 Sportovní akce

Sponser je partnerem závodů Spartan Race konaných na území České republiky a soustředění  v rámci Sparta Workout Tour.

www.spartan-race.cz/cs

Jan Čelůstka

8. 1. 2018 Sponser tým

Jan Čelůstka je český reprezentant v triatlonu, který se specializuje na jeho olympijskou variantu a sprint, je několikanásobný Mistr ČR  a jako pravidelný účastní Světového poháru a Světové série v triatlonu patří do širší světové špičky.

www.jancelustka.cz

KONRAD TOOLS TRIATHLON TEAM

8. 1. 2018 Sponser tým

Konrad Tools Triathlon Team je přední český triatlonový team s dlouholetou tradicí, který je doslova nabitý reprezentanty, mistry české republiky, evropskými medailisty v různých věkových kategoriích. Můžeme říci, že svými výsledky se v současné době řadí mezi evropskou elitu.

www.konradtoolsteam.cz

Jan Halbich

6. 1. 2018 Sponser tým

Jan Halbich ml. je český motocyklový závodník, který se jako člen německého týmu Honda HRP účastní německého šampionátu superbiků IDM.

 

 

 

 

 

Vinařský maraton 2018

1. 1. 2018 Sportovní akce

Sponser je novým výživovým partnerem Vinařského maratonu, který v sobě zahrnuji klasickou maratonskou trať i její polovinu tedy 1/2 maraton.
Jeho 4. ročník se bude konat 27.10.2018 se startem na tradičním místě ve Velkých Bílovicích a provede vás po zpevněných cestách mezi viničními tratěmi tohoto regionu. Více informací naleznete na  www.vinarskymaraton.cz

ELECTROLYTES- speciální řešení pitného režimu

18. 12. 2017 Výživová poradna

Sportujete i v zimních měsících? Nepodceňujte pitný režim!

V chladných měsících se sportovní aktivity mnohých z nás přesouvají  z venku do vyhřátých sportovních sálů. Správné stravování je často probírané téma, ale zapomínáme na pitný režim a s ním spojené doplňování minerálních látek.Nejde jednoduše doporučit kolik a jak byste během sportu měli pít, ale všeobecně platí, že čím více se potíte, tím více by jste měli přijmout tekutin. Například běžci i cyklisté využívající trenažéry v uzavřených místnostech nejsou již přirozeně ochlazováni proudícím vzduchem a jejich potivost se výrazně zvyšuje.

Pro řešení pitného režimu již nemusí být voda dostačující a mnohem vhodnější  jsou nízkoenergetické nápoje ve formě elektrolytů. Jeden z nejdůležitějších je sodík. Sodík získáváme nejen z kuchyňské soli a potravin, ale právě i ze sportovních nápojů jako je SPONSER ELECTROLYTES. Obsahuje sodík, draslík, hořčík, vápník, chlorid a zinek. Na jednu porci má méně než 10 kalorií!
I z tohoto důvodu je tento sportovní nápoj pro všechny, kdo přes zimu trénují v oblasti aerobního pásma, pracuji na rozvoji obecné vytrvalosti, zlepšení spalovacích mechanismů a jejich cílem není prioritně výkon, ale udržení udržení či reduce váhy nebo udržení výkonnosti pro náročnější venkovní trénin.ky

Jedna šumivá tableta stačí na 500-750 ml vody, neobsahuje lepek ani laktózu a má velmi příjemnou chuť (citron nebo mix ovoce)

Mezi sportovci je užívání elektrolytů během zimních měsíců efektivní a žádoucí. Proto má SPONSER ELECTROLYTES úspěch díky svému složení a praktickému balení, které můžete nosit při sobě třeba ve sportovní tašce. Nemusíte nic měřit ani odsypávat, šumivá tableta se jednoduše rozpouští a nezůstává usazená na dně sportovní láhve.

Zimní běh na Blaník

12. 12. 2017 Sportovní akce

13.1.2018 trať o délce 21,1 km s převýšením  518 m, které zajišťuje zejména výběh na bájnou horu Blaník

ORLICE CUP 2018

9. 12. 2017 Podporujeme, Sportovní akce

Jarní extrémní závod tříčlenných týmů i jednotlivců, který zahrnuje běh-MTB XC-kajak. Závod se koná 18.4.2018 v okolí Chocně, tak že se těšte na skvělé terény v údolí Divoké  Orlice i na ní.
www.orlicecup.cz

1 2 3