Certifikované přírodní materiály nejvyšší kvality
Produkty využívají i olympijští vítězové
Při objednávce nad 3 000 Kč doprava zdarma

Lukáš Kočař 3. na Mistrovství světa v terénním triatlonu

6. 5. 2019 Novinky

Lukáš Kočar (Konrád Tools team Brno) vybojoval pro český triatlon skvělý výsledek na MS v terénním triatlonu ve Španělské Pontevedře, kde obsadil 3. místo, přičemž až do samotného závěru bojoval o kovy ještě cennější. Gratulujeme!

Více na terenní triatlon

Ondřej Cink se na Cape Epic neztratil

26. 3. 2019 Novinky

Letošní Cape Epic v Jihoafrické republice byl pro Ondřeje Cinka premiérou, ale se svým parťákem Španělem Sergiem Manteconou byl rozhodně vidět a to nejen na stupních vítězů. Třikrát vystoupali na stupně vítězů a to opět pěkně postupně 3., 2. a v závěrečném „Granda“ finále zaslouženě schůdek nejvyšší. 6. místo v časovce a pár vyhraných vrchařských prémií je výborná bilance před začátkem  letošní sezóny. Nebýt technických problému ve dvou etapách, určitě by atakovali celkové pořadí někde kolem 5. místa. I tak je Ondra velmi spokojený nejen se svou účastí v závodě ale především s aktuální formou.

 

Nino Schurter poslal osobní poděkování

5. 2. 2019 Novinky

Fenomén a možná již legenda horské cyklistiky, Švýcar Nino Schurter nám poslal osobní poděkování za to, kolik v České republice věnujeme energie péči o jeho milovanou značku.

Neuvěřitelné, překvapivé, potěšující!

Markéta Davidová vyhrála sprint světového poháru

24. 1. 2019 Nezařazené

Česká reprezentantka v biatlonu vyhrála sprint světového poháru v italském Artenselvě. Gratulujeme!

ČESKÝ SVAZ HÁZENÉ

8. 1. 2019 Podporujeme, Sponser tým

Sponser je oficiálním partnerem Českého svazu házené a národních reprezentačních týmů v házené v roce 2019.

KONRAD TOOLS TRIATHLON TEAM

1. 1. 2019 Sponser tým

Konrad Tools Triathlon Team je přední český triatlonový team s dlouholetou tradicí, který je doslova nabitý reprezentanty, mistry české republiky, evropskými medailisty v různých věkových kategoriích. Můžeme říci, že svými výsledky se v současné době řadí mezi evropskou elitu.

www.konradtoolsteam.cz

SPONSER MÁ SVOJI KVALITU I V SILOVÝCH SPORTECH

3. 12. 2018 Novinky

Mnozí spojují Sponser zejména s vytrvalostními sportovními disciplínami, kde ho považují za světovou špičku v oblasti výživy. Nicméně svoji kvalitu má i v oblasti silových sportů, jako je třeba bodybuilding, což dokazuje Mistr světa v této disciplíně Babacar Niang.

Ondřej Cink změnil tým, ale výživu měnit nehodlá

28. 11. 2018 Novinky

Ondřej Cink ukončil své působení ve Španělském týmu Primaflor Mondraker Rotor a využil nabídky polského týmu Jelenie Gory, Kross Racing teamu. Po odchodu Jolandy Neff  zde bude jedničkou společně s Majou Wloszczowskou.

Více ke změně týmu v rozhovoru Ondry pro MTBS

Pro nás je důležité, že je Ondra spokojený s produkty Sponser i s fungováním spolupráce a díky tomu si v průběhu prvního roku, vytvořil a optimalizoval skladbu produktů nejen ve vztahu k svému organismu, ale i k cílům a aktuálním tréninkovým fázím. Díky přístupu továrny ve Švýcarsku, jsme na začátku naší spolupráce mohli vyjít z produktů užívaných několikanásobným Mistrem světa a olympijským vítězem, Švýcarem Nino Schurterem, což samozřejmě mnohé usnadnilo. Pro nás však bylo nejzajímavější hledání vlastní individuální cesty, které je ve výživě důležitým a nikdy nekončícím procesem a i zde Ondřej dokázal, že je ryzí profesionál. Těšíme se  na další spolupráci.

Tisková konference české biatlonové reprezentace

28. 11. 2018 Novinky

Před odletem na první světový pohár se konala tisková konference české biatlonové reprezentace, kde byli představeni členi mužského i ženského reprezentačního tým, cíle na nejbližší sezónu i celý olympijský cyklus i noví partneři reprezentace a svazu. Novinářům i fanouškům byly prezentovány rovněž nové kombinézy v národních barvách, které budou používány až do olympijských her v Japonsku.

Sponsor spolupracuje s biatlonovým svazem a národními reprezentačními týmy na úrovni nutričního partnera a jsme velmi mile překvapeni pozitivním hodnocením ze strany všech reprezentantů, s kterými jsme se doposud měli možnost setkat.
Na světový pohár v Novém Městě na Moravě jsme společně s našimi reprezentanty připravili 2 desítky speciálních Sponser balíčků, které budete moci zakoupit na našich internetových stránkách nebo v našem stánku přímo v místě akce.

 

ČESKÁ BIATLONOVÁ UNIE

27. 11. 2018 Podporujeme, Sponser tým

Sponser je oficiálním partnerem Českého biatlonu včetně české biatlonové reprezentace pro olympijský cyklus 2018-2022 a jsme velmi potěšení, že se česká biatlonová špička přidala k takovým jménům světového biatlonu jako je Laura Dahlmeier  či Ole Einar Björndalen. Nyní tedy i Vítková, Moravec, Krčmář, Davidová, Puskarčíková a k nim všechny biatlonové naděje.

1 2 3 4