Certifikované přírodní materiály nejvyšší kvality
Produkty využívají olympijští vítězové
Při objednávce nad 500 Kč dárek lahev 0,5l Sponser zdarma, nad 3 000 Kč doprava zdarma

O nás

 

Sponser je švýcarská značka sportovní výživy, která v roce 2019 oslavila 30 let od založení.  Je zaměřená na prvotřídní kvalitu svých produktů, která začíná u aplikace posledních vědeckých poznatků pokračuje přes výběr prvotřídních ingrediencí, složení až po nejmodernější procesy zpracování, které uchovávají vstupní ingredience v přírodní kvalitě s maximem přirozených látek.

Sponser se ubírá cestou minimalizace obsahu umělých sladidel, emulgátorů či palmového oleje, tam kde je to alespoň trochu možné, a naopak sází na přírodní obsah i chutě, což je pro zákazníka první ale při vysokém výkonu také velmi důležitý vjem.

Značka Sponser je podobu své existence úzce spojena se sportem a sportovci na světové úrovni a zakládá si na čistotě svých produktů stran nebezpečných či zakázaných látek uvedený na seznamu mezinárodní antidopingové komise.

Aby společnost docílila požadavků kladených na certifikaci kvality, testuje vzorky z každé vyrobené šarže u každého produkty v rámci interní antidopingové kontroly v  nezávislých laboratořích a výsledkem je, že za celou dobu své existence nezaznamenal Sponser žádný dopingový prohřešek u sportovců, kteří produkty používají!

Výrobní podmínky

Jako společnost s certifikací ISO FSSC 22000 se  Sponser zdržuje veškerých činností, které se týkají hormonálně aktivních, pro hormonálních nebo farmaceuticky účinných látek. Zajišťujeme, že jak suroviny, tak i hotové výrobky nikdy nepřicházejí do styku s látkami, které by v tomto směru mohly vzbuzovat jakékoliv obavy. Sponzor pracuje pouze s certifikovanými průmyslovými partnery a dodavateli, kteří mají také akreditaci ISO nebo GFSI. Tyto nejvyšší standardy kvality potravinářského průmyslu zaručují dokonalou kvalitu výrobků a bezpečnost potravin.

Výrobní materiály

Sponzor používá pouze kontrolované suroviny pro výrobu svého širokého sortimentu, od nápojových prášků,tyčinek, gelů až po  další potravinové doplňky stravy. Suroviny jsou nakupovány podle přísných kritérií kvality. Vstupní kontroly zboží a kompletní dokumentace použitých surovinových šarží a procesních kroků zajišťují konzistentní kvalitu výrobků.

Udržitelnost

Důležitá je pro nás skutečně udržitelná produkce potravin. Abychom však přežili v globálním ekonomickém prostředí, sledujeme tyto cíle:
• Swissness (původ ze Švýcarska) není jen součástí naší značky; my skutečně švýcarsky žijeme. Jako švýcarští výrobci propagujeme Švýcarsko jako místo podnikání. Pokud je to možné, upřednostňujeme švýcarské suroviny a využíváme služeb švýcarských firem. Vidíme to jako součást naší odpovědnosti za výrobu vysoce kvalitních, udržitelných produktů. Naše výrobky jsou například vyráběny bez jediného letového kilometru.

Vyhýbáme se plýtvání potravinami. Kupujeme jen tolik, kolik potřebujeme. Zodpovědný nákupčí vede evidenci surovin na skladě. Ale i my nejsme bezchybní – nadprodukce je k dispozici charitativním organizacím.

S našimi zdroji nakládáme opatrně. Z tohoto důvodu jsme také zapojeni do programu BSCO „Business Social Compliance Initiative“. Cílem tohoto spojení několika významných maloobchodníků je vytvořit spravedlivé a udržitelné podmínky pro všechny strany zapojené do dodavatelského řetězce. Proto jsme povinni upozornit naše dodavatele na platné úmluvy a vytvořit spravedlivé pracovní podmínky pro všechny zúčastněné.